Alpinnining

Alpinning ALPITRACK

ALPINNING je revolučný a unikátny pohybové cvičenie ALPINNING je nová motivácia, nová energia, nová filozofia, nové skupinové cvičenie, noví šťastní ľudia. Špeciálne cvičenia na trenažéroch.
ALPINNING ALPITRACK disponuje elektronickým displejom, ktorý sníma srdcovú frekvenciu tak z rukoväťou, tak i z hrudného pásu. Vďaka prepracovanému brzdnému systému a jeho variabilnej simulácii, možno prežiť zážitok podobajúci sa skutočnému zaťaženiu v prírode.
dva zotrvačníky zabezpečujú rovnomerné rozloženie síl u brzdného systému, čo umožňuje lepší pocit z tréningu. Vodiace valce sú uložené v zapuzdrených vysokorýchlostných ložiskách, ktorou sú prachu, potu a vode odolné. V ľavom zotrvačníku je integrovaný snímač, ktorý slúži ako senzor pre vyhodnocovanie väčšiny funkcií.
Ďalej monitoruje prejdenú vzdialenosť, okamžitú rýchlosť chôdze, obecný čas, aktuálny čas chôdze, počet spálených kalórií, teplotu prostredia. S ALPINNING máte svoj tréning pod absolútnou kontrolou.
súčasťou vybavenia ALPITRACKu sú nasledujúce súčasti: hrudný pás na snímanie TF, integrovaný dotykový snímač TF, držiak na fľašu, držiak na činky a činky, integrovaný display, aretačný bezpečnostné kolík, špeciálne antiprachový vak.

Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte