BH fitness

BH Fitness

BH Fitness je popredný špecialista na športové vybavenie pre doma (Home Fitness) a pre profesionálne použitie (Commercial Fitness). Viac ako dve desaťročia na trhu nám umožnili vyvinúť širokú škálu kardiochirurgických prístrojov, fitness zariadení a kompletných fitnesových zariadení, ktoré spĺňajú športové potreby telocvične, pohostinských zariadení a iných profesionálnych lokalít.

V tomto mieste vám bude k dispozícii širokú škálu strojov: posilňovne , eliptické , stacionárnych bicykloch , skladacie bicykle, príslušenstvo fitness , požičovňa indoor cycling , ... to všetko z nich navrhnutý tak, aby zlepšiť životné podmienky a kvalitu života športovcov a užívateľov na všetkých úrovniach. Ak máte záujem o projekt prispôsobeného športového vybavenia alebo preskúmať rôzne projekty, ktoré už boli vyvinuté pre kúpele, súkromné telocvične, športové centrá, hotely, okrem iných, kontaktujte sekciu Professional Fitness.

Pre tých, ktorí chcú , aby začať svoj domáci posilňovne alebo majú kus fitness vybavenie pre cvičenie z pohodlia, bezpečia a pohodlia domova, v sekcii Fitness Domáce nájsť nielen tradičné fitness vybavenie ako rotopede , na veslovanie alebo bežiaci pás , ale aj niektoré patentované produkty vlastného dizajnu ako Cardio Tower, ktoré kombinujú bežiaci pás a štruktúru na praktické vyťahovanie všetkých jednotiek. A v oblasti krásy a zdraviaje táto produktová rada doplnená o kavitačné zariadenia, masážne kreslá, elektrostimuláciu a ďalšie prvky, ktoré prispievajú k blahu, zdraviu a kondícii našich spotrebiteľov.

Výrobca: Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka
prejete si zasilat novinky mailem ?
Kontakty

Fitness Pohotovost .cz

739 767 387   fitkompany@gmail.com

IČO:  71276742

Dílna:  Zengrova 131, Kolín IV, 280 02 Kolín

Copyright © fitnesspohotovost.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte