Aby to šlapalo - servis rotopédov eliminuje prestoje

Rotopedy sú obľúbenou a dnes už bežnou výbavou fitness centier, hotelových fitness i domácností. Veľmi ľahko sa používajú, rýchlo sa na nich spaľujú kalórie a používať sa dajú bez ohľadu na to, aké je vonku počasie. Rotopedy a spiningová kolesá sú s veľkou obľubou používané stroje vo všetkých fitness centrách tiež preto, že vás celkom rýchlo dostanú do kondície. Ak sú sami v kondícii.

Pri pravidelnej záťaži potrebujú rotopedami tiež pravidelnú údržbu. To samozrejme odporúčajú aj výrobcovia, často tým podmieňujú aj prípadné uznanie reklamácie. Ak stroj pracuje mesiace bez základnej údržby, nie je divu, že po čase rotoped vŕzga, "ide ťažko", jednoducho nefunguje tak úplne správne, ako klienti očakávajú. Takže sa mu začnú vyhýbať. Nechcú ho používať, pretože nemajú z cvičenia na ňom ten pohodový zážitok, na ktorý sú zvyknutý, predstavuje diskomfort. Málokto si môže dovoliť mať vo fitness stroje, ktoré mu nepracujú.


Tomu sa dá predísť, ak si dohodnete pravidelný servis. V rámci údržby vám odborník rotoped nielen skontroluje a vykoná zápis o jeho stave, ale tiež ho premaže, utiahne a nastaví správne parametre. Program preventívnej údržby pomáha udržiavať vaše rotopedami v dobrom stave, skracuje prestoje a predchádza závažným poruchám zariadení. Zníži sa riziko úrazu a škody spôsobené klientovi pri jeho použití. Budete mať istotu, že sú všetky vaše fitness stroje funkčné a bezpečné, zákazníci ich budú ďalej radi využívať, biznis pošliape.

Ak sa obrátite na Fitness pohotovosť, získate balík užitočných služieb, vrátane pravidelnej údržby nielen vašich rotopedov, ale všetkých strojov vo vašom fitness. Samozrejmosťou je čistenie, mazanie aj výmena poškodených súčiastok. Služby poskytujeme komplexne, podľa vašich potrieb nastavíme frekvenciu prehliadok, čo pôjde opravíme, čo nie, odkúpime na náhradné diely.

Využite našich služieb a dohodnite si odborný servis vašich rotopedov raz a o viac sa už nemusíte starať. Môžete sa naplno venovať svojmu podnikaniu a všetko ostatné nechajte na nás - termíny pravidelných prehliadok postrážime a o kondíciu vašich strojov sa postaráme.

Ak potrebujete pomoc so servisom, radu alebo informáciu ohľadom fitness vybavenie, radi vám poradíme na telefónnom čísle 603 901 928, servis@fitnesspohotovost.cz


Servis rotopedov môžete jednoducho a nezáväzne dopytovať tu.

 

Čo vieme:

Repasovanie fitness strojov, vykupujeme rozbité stroja.

Opravy a repasovanie motora na fitness stroje, behúne, kurty k bežeckému pásu.

Posilňovacie stroje servis a opravy.

Servis a opravy kladiek a ďalších fitness zariadení.

Servis podtlakových strojov. Servis kardio zóny.

Servis celých posilňovní. Servis fitness centier.

Rotoped Life Fitness Engage 95Cena bez DPH:958,- EUR1 159,- EUR

 
Rotoped Matrix U5x
Cena bez DPH: 635,- EUR
768,- EUR
 
Ergometr Tunturi E60R
Cena bez DPH: 376,- EUR
455,- EUR
Cyklotrenažér SportsArt C53U Upright Bike
Cena bez DPH: 236,- EUR
285,- EUR

komentare k Aby to šlapalo - servis rotopédov eliminuje prestoje

1
29.11.2020 15:38
Dano

Zdravim. Kupil som si rotoped house fit tiro 70 a z nejakeho dovodu nefunguje displej. Dalo by sa u Vas na to pozriet?

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte