Bežecký pás Star Trac pre profesionálne i kondičné posilňovanie

Profesionálny bežecký pás STAR TRAC E-TRE vyhovie aj najnáročnejším požiadavkám návštevníkom fitnes. Fitness už dávno nie sú len činky a veľa driny. Pre kondičné posilňovanie sú určené moderné trenažéry, ktoré dovoľujú prirodzený pohyb každého športovca.

Bežecký pás STAR TRAC E-TRE. Do vybavenia súčasných moderných fitness centier patria rôzne druhy športových trenažérov, ktoré majú klientom poskytnúť nielen možnosť získať vysnívanú fyzickú kondíciu, ale tiež musia disponovať dostatočným komfortom, odolnosťou a pochopiteľne aj bezpečnou prevádzkou.

K týmto trenažérom sa radí aj bežecké pásy tu možné viac info  .Ak hľadáte pre svojich klientov skutočnú kvalitu, potom môžete bez obáv staviť na bežecký pás Star Trac e-tre Type of Panel.

Je vhodný pre verejné i súkromné interiéry určené na posilňovanie telesnej schránky. Tento produkt disponuje dvanástich vzdelávacími programami a veľkou (pochopiteľne teda i čitateľnú) konzol LED. Veľkou výhodou tohto výrobku je možnosť nastavenia širokého rozsahu rýchlosti.

Ten je počítaný od 0,6 až do 24 km / h. Z tohto údaja je zrejmé, že bude vyhovovať prakticky každému chodci / bežci.

Vďaka svojej robustnosti, ktorá je daná veľkou hmotnosťou (181 kg), je stroj úplne stabilná.

Nemusíte mať teda obavu, že by došlo pri cvičení ku kolízii.
Vhodný aj do domácej telocvične


Bežecký pás Star Trac od popredného výrobcu fitness vybavenia je tiež svojimi rozmermi ľahko prispôsobiteľný aj menším interiérom. Tento bežecký pás s rozmermi 215 x 86 x 153 nezaberá teda príliš veľa miesta a je teda možné jeho využitie aj domácom prostredí. Svojim elegantným vzhľadom rozhodne nebude narušovať ráz vášho moderne zariadeného interiéru.

Trenažér, ktorý stráži vaše srdce.

Do základného vybavenia moderného a technicky prepracovaného bežeckého pásu Star Trac patrí aj dynamická regulácia srdcovej frekvencie.
Sledovanie tepu srdca je pri posilňovaní veľmi dôležité.
Stráženie tohto parametra je veľmi dôležité najmä z hľadiska bezpečnosti športovcov.

Ak potrebujete pomoc s inštaláciou, dovozom alebo servisom, porozprávajte sa s našimi odborníkmi. Naším cieľom je poskytnúť celý balík a robíme presne to, čo požadujete.
Kontaktujte nás v každom prípade, naše služby sú komplexné, dá sa s nami dohovoriť takmer na čomkoľvek.

Radi vám poradíme buď elektronicky klientskyservis@fitnesspohotovost.cz   alebo na telefónnom čísle 739 767 387, www.fitnesspohotovost.cz 

Naše ďalšie projekty Kupfitness.cz  a Fitnessservis, sk 

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte