Fitness podlahy do interiérov i vonkajších športovísk

Základom každého interiérového i vonkajšieho športoviská je bezpochyby fitness podlaha. Musí byť dostatočne odolná voči nárazom a tiež bezpečná pre športovcov. Každý prevádzkovateľ fitness centra, ktorému záleží na dobrom mene, a teda aj spokojnosti svojich klientov, dáva veľký dôraz na vybavenie. Základom každého podobného interiérového športoviská je fitness podlaha.

Fitness podlaha musí byť dostatočne odolná a tiež príjemná.

Vnútorné priestory fitness centier sú väčšinou rozdelené podľa svojho využitia.

• Do miestnosti, ktorá je určená pre cvičenie s činkami, je ideálny podlahovou krytinou čierna fitnessČerná fitness rohož - délka 180 cm, šířka 120 cm a výška 1,2 cm rohož, ktorá je vyrobená z prírodnej gumy. Gumová fitness podlaha znižuje hlučnosť pri dopade ťažkých predmetov, nešmýka a chráni aj povrch samotnej podlahy pod rohožou. Má obmedzenú odolnosť voči chemikáliám a olejom. Vyniká však odolnosťou voči UV žiareniu aj vlhkému prostrediu. Je teda vhodná aj do vonkajších priestorov. Táto podložka je obojstranná. Jednu stranu tvorí mriežka, druhú textúra.

Športová fitness podlaha je nutná aj na detské alebo viacúčelové ihrisko či tenisové kurty. Pre tieto účely je určená gumová dopadová dlaždice, ktorá sa vyrába v niekoľkých farebných variantoch. Podlaha do fitness môže mať ale aj ďalšie využitie. Gumovou podlahu možno využiť na chodníky alebo parkovisko. Tieto prvky dobre odolávajú chemikáliám, agresívnym látkam aj všetkým prírodným vplyvom. Vydrží tiež veľké teplotné výkyvy (-40 ° c až + 90 ° c). Z rubovej strany je dlaždice opatrená drážkovaním, ktoré zaistí odvod vody.

Tvar puzzle umožňuje jednoduchú montáž i demontáž

Do vybavenia športového strediska, telocvične, posilňovne alebo klzisko je určená čierna gumová Černá gumová modulární průběžná fitness deska Sport Tile - délka 61 cm, šířka 61 cm a výška 1 cmmodulárna rohová fitness doska. Tvarovo je riešená ako puzzle, preto je pokládka veľmi jednoduchá.

  • Táto rohož sa voľne pokladá na podlahu a spája len pomocou puzzle zámkov.
  • Výsledná plocha bude teda závislá na počte jednotlivých prvkov.

Veľkou výhodou je ľahká demontáž a premiestnenie. Okrajové a rohové diely majú skosené hrany z dôvodu zamedzenia zakopnutia. Odolná drážková rohož absorbuje otrasy a tlmí hluk. Je odolná voči slabším chemikáliám a čistiacim prostriedkom. Je teda skôr vhodnejšie do interiérových priestorov.

 Ak si nie ste istí, ktorý výrobok zvoliť, aby bol pre vás tým neprospěšnějším, obráťte sa na našich pracovníkov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti fitness a radi vám poradia buď elektronicky na klientskyservis@fitnesspohotovost.cz alebo telefonicky na čísle 739 767 387, ponuku všetkých našich produktov môžete preštudovať na našich stránkach www.kupfitness.cz v sekcii Podlahy.

 

Naše ďalšie projekty Kupfitness.cz a Fitnessservis.cz

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci
prejete si zasilat novinky mailem ?
Kontakty

Fitness Pohotovost .cz

739 767 387   fitkompany@gmail.com

IČO:  71276742

Dílna:  Zengrova 131, Kolín IV, 280 02 Kolín

Copyright © fitnesspohotovost.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte