Poskytujeme kompletnú starostlivosť vašim fitness strojom

Plný servis fitness strojov. Servis by sa mal vykonávať priebežne. Pravidelne vykonávaný servis je predpokladom väčších zážitkov zo športových výkonov, ale hlavne aj bezpečnosti pri použití kvalitne servisovaného vybavenia. Kardio stroje sú elektrické spotrebiče, pri nevhodnom používaní môžu byť aj nebezpečné. Klasické posilňovacie stroje alebo činky majú zase ostré hrany, zničená lanká neutiahnuté skrutky atď. To všetko muža poškodiť vášho zákazníka. klientskyservis@fitnesspohotovost.cz tu zašlite dopyt zostavíme na mieru.

Ponúkame kompletný pozáručný servis a opravy rôznych druhov a značiek fitness strojov. Riešime problémy klientov, poskytujeme informačný servis a revízie celých fitness centier, hotelových fitness.

Čo vieme opraviť:  

Ďalšie  :

Väčšinu opráv vykonávame u zákazníka, Možno vykonať servis aj na dobierku cez Toptrans., Predaj repasovaných strojov z dovozu ako je 

BH FITNESS  CYBEX  LIFE FITNESS  MATRIX FITNESS  PRECOR FITNESS  STAR TRAC  TECHNOGYM  KETTLER

Plný servis fitness strojov.  Servis by sa mal vykonávať priebežne. Pravidelne vykonávaný servis je predpokladom väčších zážitkov zo športových výkonov, ale hlavne aj bezpečnosti pri použití kvalitne servisovaného vybavenia. Kardio stroje sú elektrické spotrebiče, pri nevhodnom používaní môžu byť aj nebezpečné. Klasické posilňovacie stroje alebo činky majú zase ostré hrany, zničená lanká neutiahnuté skrutky atď. To všetko muža poškodiť vášho zákazníka. klientskyservis@fitnesspohotovost.cz     tu zašlite dopyt zostavíme na mieru.

  • ·   Preventívne servis -    Preventívna servisná prehliadka je obdobná ako pravidelný servisný balíček či pravidelný servis, avšak je poskytovaný bez záväzkov, teda si ho môžete objednať napríklad len 1x za rok. Preventívna servisná prehliadka väčšinou nasleduje po veľkom servisnom balíčku.
  • ·   Repasovanie -   jedná sa o službu, ktorú poskytujeme pre našich zákazníkov výhradne na našej dielni. Zákazník nám zašle požadovaný stroj, ktorý chce kompletne repasovať na našu adresu, a vykonáme kompletné repasovanie zariadenia podľa požiadaviek V dôsledku celkového opotrebenia skúste si nechať necenit jeho kompletné repasovanie a môžete daný stroj používať ešte ďalšie niekoľko rokov !!
  • ·   Vacuservis  - Zaoberáme sa servisom, repasovaním a bežným opravám Vacu strojov. Stroj môžete k nám priviezť alebo k vám prídeme na návštevu.
  • ·   Pozáručný servis u zákazníka  - Väčšinu opráv vykonávame u zákazníka, dopravné a cenu opráv účtujeme podľa cenníka, alebo dohody so zákazníkom. Možno vykonať servis aj na dobierku cez Toptrans.
  • ·   Pozáručný servis na prevádzke  - stroje na opravu dovezie zákazník sám. Pri zložitejších opravách veľkých strojov zabezpečujeme odvoz na pôsobisko
  • ·   Odkúpenie starších aj rozbitých strojov

Čo všetko vykupujeme:  Podtlakové stroje Vacu, bežecké pásy, elektrické, alpinningové aj profesionálne stroje. Crossové trenažéry, orbitracky, rotopedy, spinningové kola.Posilovací stroje, posilňovacie veže, kladky a ďalších fitness zariadení. Vibračné plošiny. Rehabilitačné stoly. Lymfatické nohavice. Infrasauna, vybavenie a nábytok.

Ďalšie možnosti využitia našich služieb

  • ·   Virtuálne komisionálny predaj -  Potrebujete predať stroj a nepáči sa Vám naša výkupná cena? Stroj máte uskladnený ďaleko a dopravné by rapídne znížilo výkupnú cenu? Pošlite nám podklady o stroji a Fitness Pohotovosť sa postará o predaj. Hneď ako budeme mať záujemcov, stroj od vás odkúpime, prevedieme na stroji servis, následne ho doručíme záujemcovi. Všetky servisné a dopravné náklady znáša záujemcov.
  • ·   Komisná sklad v Kolíne -  Potrebujete okamžite vyčistiť sklad, fitnes centrum alebo akýkoľvek priestor. Momentálne ho nikto nechce zakúpiť a vy ponáhľate kuli ukončení nájmu atď. Stroj prineste alebo pošlite k nám na dielňu a sklad v Kolíne. Stroj uskladníme, pripravíme na predaj, zoženieme záujemcov.
  • ·   Inštalácia strojov -  Zakúpili ste si stroj z internetového bazáru alebo máte nový v krabiciach? Potrebujete servis alebo len inštalácii? Potom stačí len zavolať

Náš tím technikov a mechanikov nepretržite zabezpečuje vysoký štandard plnenie servisných služieb pre región Čechy.

Klientský prístup  je pre nás ako firmu osvojenú prioritou a hoci je samozrejme neustále - čo zlepšovať - rovnako ako sme vybudovali náš tím v takmer rodinnej atmosfére - tak aj Vám by sme v prípade poškodenia zariadenia všetkých druhov radi pohotovo ponúkli všetok sortiment našich služieb - aby sa Vaša posilňovňa - wellness centrum stalo pre návštevníkov oázou pokoja a komunitný život pre športové vyžitie opäť na maximum ožil.

Hoci Vám samozrejme nijako neprajeme poruchovosť oných - sprostredkovatelia "fyzickej či duševnej kondície - boli by sme v budúcnosti radi - keby ste sa na náš tím kedykoľvek s dôverou obrátili ohľadom akejkoľvek závady či úmysle renovácie. Možno budete prekvapení - s akou pohotovosťou náš tím všetko uvedie späť do bezproblémového chodu.

Fitness Pohotovosť - Dostaneme Vaše fitness do kondície

Klientsky servis   739 767 387    klientskyservis@fitnesspohotovost.cz 

Otázky na servis fitness strojov   603 901 928    servis@fitnesspohotovost.cz

Nákup, výkup, reklamácie   733 785 955    nakup@fitnesspohotovost.cz 

 
 
 

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci
prejete si zasilat novinky mailem ?
Kontakty

Fitness Pohotovost .cz

739 767 387   fitkompany@gmail.com

IČO:  71276742

Dílna:  Zengrova 131, Kolín IV, 280 02 Kolín

Copyright © fitnesspohotovost.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte