Cybex

CYBEX fitness

CYBEX fitness Pri návrhu posilňovne pre komerčné využitie je našim cieľom zákazníkovi odporučiť také vybavenie posilňovne, ktoré bude zodpovedať plánovanému využitie prevádzkarne z hľadiska návštevnosti, očakávanému segmentu klientov, nákladom na obstaranie a praktickosti v priebehu prevádzky. Aby boli plne uspokojené potreby zákazníkov Vášho fitnesscentra, fitness štúdia, komerčné posilňovne, alebo klubové posilňovne, vždy sa venujeme individuálne Vašim potrebám a predstavám.

Naša práca začína osobné schôdzkou a zberom informácií. Na tomto základe vypracujeme návrh kde definujeme jednotlivé zóny a odporučíme optimálne riešenie na základe našich skúseností v obrovi. Následne vypracujeme 2D a 3D modely budúcej posilňovne, kde zohľadníme všetky pripomienky. Potom je na rade realizácie a náš tím. Kompletné vybavenie posilňovne Vám dodáme a nainštalujeme, na základe zmluvy sa postaráme aj o následný servis. Pre verejná fitnesscentra a športové kluby máme v ponuke prestížnej posilňovacie stroje amerického výrobcu CYBEX, ktorý produkuje niekoľko modelových radov posilňovacích strojov.
Ďalšie informácie
Cybex EAGLE - modelový rad s názvom EAGLE je v súčasnej dobe najprepracovanejší systém posilňovacích strojov, ktorý nemá teraz na svete konkurenciu. CYBEX venuje na výskum biomechaniky najväčšie prostriedky zo všetkých firiem a na výsledkoch ich práce je to poznať. Ak zvolíte EAGLE, buďte si istí, že vo Vašom regióne nebudete mať fitness, ktoré by Vám mohlo konkurovať.

Cybex VR3 - modelový rad s názvom VR3 je plne komerčný rad posilňovacích strojov s prepracovanou biomechanikou, ktorá splní požiadavky najnáročnejších klientov. Táto rada je vhodná pre športové a health kluby, vojenské posilňovne a ďalšie zariadenia. Je to najpredávanejší modelový rad tohto výrobcu

Cybex VR1 - odľahčená modelový rad VR1 je vhodná pre menšie centrá, lady centrá, hotely, penzióny a ďalšie podobné zariadenia. Rad VR1 je vyskúšaná mnohými rokmi praxe a stovkami realizáciou. Spĺňa všetko, čo očakávate od kvalitných posilňovacích strojov. Možnosť voľby farieb kovov konštrukcie a koženiek je štandardom pre všetky tri základné modelové rady.

Cybex BIG IRON - produktová rada BIG IRON z produkcie spoločnosti CYBEX je ideálnym článkom pre doplnenie posilňovne k voľným váham FREE WEIGHTS. Jedná sa o skvelé posilňovacie konštrukcie, ktoré vynikajú svojou odolnosťou. Sú vyrobené z kvalitnej masívnej ocele a každý športovec iste ocení ich jednoduché a intuitívne nastavenie do vhodnej východiskovej polohy.

Cybex PLATE LOADED a Cybex FREE WEIGHT spĺňajú vysoké štandardy CYBEX po stránke bezpečnosti, funkčnosti a dizajnu. Každý stroj z radu Plate Loaded je postavený tak, aby bol použiteľný pre širokú škálu užívateľov bez rozdielu váhy, výšky a výkonnosti. Rad Plate Loaded strojov je tiež vyvíjaná s dôrazom na priestorovú nenáročnosť strojov. Free Weight je komplexný rad lavičiek, stojanov a stanovíšť pre cvičenie s voľnou váhou. Je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám aj tých najnáročnejších užívateľov. Každý stroj je navrhnutý a vyrobený s dôrazom na dlhú životnosť pri zachovaní čistého estetického vzhľadu.

Všetky produkty CYBEX sú vyrábané v USA!

Vyberte variantu: Výrobca: Řadit podle:
Eliptický trenažér CYBEX ARC TRAINER 750T WITH ARMS
cena bez dph od:1 436,- EUR
cena s dph od1 737,- EUR
CYBEX 750T
Více položek >>
57, 58, Repasováno
cena bez dph od:1 271,- EUR
cena s dph od1 538,- EUR
CYBEX 625T NEW MODEL
Více položek >>
69, 70, Repasováno
cena bez dph od:787,- EUR
cena s dph od952,- EUR
Eliptický trenažér CYBEX ARC TRAINER 750T LOWER BODY
cena bez dph od:778,- EUR
cena s dph od941,- EUR
CYBEX 425T, 445T, 455T
Více položek >>
66, 67, Repasováno
cena bez dph od:726,- EUR
cena s dph od879,- EUR
CYBEX 550T
Více položek >>
60, 61, Repasováno
cena bez dph od:726,- EUR
cena s dph od879,- EUR
CYBEX 530T PRO/PRO+
Více položek >>
63, 64, Repasováno
cena bez dph od:605,- EUR
cena s dph od732,- EUR
Bežecký pás CYBEX 520T
Více položek >>
123, 124, Repasováno
cena bez dph od:544,- EUR
cena s dph od659,- EUR
Bežecký pás CYBEX 550T
Více položek >>
126, 127, Repasováno
cena bez dph od:484,- EUR
cena s dph od585,- EUR
Běžecký pás CYBEX 425T, 445T, 455T
Více položek >>
150, 151, Repasováno
cena bez dph od:484,- EUR
cena s dph od585,- EUR
Běžecký pás CYBEX 530T PRO / PRO +
Více položek >>
111, 112, 113, servisováno
cena bez dph od:363,- EUR
cena s dph od440,- EUR

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte