Dostupnosť dovoz

Po objednaní stroja v eshope ešte len vyhľadávame stroj v európskych aukciách a skladoch, obratom vám zasielame aktuálnu cenu stroja a termíny dodania a cenu dopravy. Akonáhle sa dohodneme vystavíme vám zálohovú faktúru na 75% z ceny stroja.

Po úhrade prídeme osobne stroj zakúpiť to znamená, že si postrážime kvalitu a stav stroja pred repasovaním. Tento proces trvá min. 1 týždeň.

Ďalej stroj pošleme dopravcom do Nemecka kde sa stroj zrepasuje. Samotné repasovanie trvá cca 2 týždne. Potom Fitness pohotovosť dôjde pre stroje do prestavbu dielne v Nemecku a zase si osobne stroje vyskúšame a preberieme.

Hotový stroj prevezieme do našej dielne do Čáslavi kde sa stroj ešte 24 hodín testuje.

Potom vás kontaktujeme a stroj za 25% zasielam na dobierku alebo osobne privezieme. V každom prípade sa u inštalácie stroja stretnete s naším technikom a stroj si osobne preberiete.

Vzhľadom na objem servisných zákaziek už nie sme schopní tieto stroje repasovať sami a hlavne v Nemecku to robia rozhodne lepšie.

Fitness Pohotovosť už len stráži kvalitu a drží záruku.

Vaša otázka

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Vaša otázka:*
opiště kód:* antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte