Matrix

Matrix fitness

Matrix fitness 

Matrix patrí medzi najvýznamnejšie a najrýchlejšie rastúce obchodné značky na svete. Kým náš nárast bol rýchly, nebolo to náhodné. Naša kultúra piktuje inovatívne myslenie, oceňuje nové myšlienky a hodnotí kreatívne riešenie problémov. V dôsledku toho sme obnovili návrhový štandard, o ktorý sa ostatní teraz snaží, a my sme dýchali nový život do priemyslu, kde sa zákazníkom každoročne ponúkajú rovnaké unavené výrobky tým, že spĺňajú potreby zákazníkov, ako nikto iný nemôže.

Vedúci kluby a fitness zariadenia po celom svete sa rozhodnú spolupracovať s nami, pretože Matrix dodáva. Ukazujeme našu silu v našej špičkovej kvalite: naše pásy vydržia dlhšie, naše motory beží hladko a poskytujeme celkové náklady na vlastníctvo, ktoré patria medzi najnižšie v odbore. Smart je o rozhraniach, ktoré sú optimalizované pre fitness prostredia, stacky s nízkou hmotnosťou, ktoré neobmedzujú pozornosť a neuveriteľnú pozornosť venovanú detailom na každom dotykovom bodu. Krásna? To je príbeh sám o sebe.

Prehodnotila sme priemyselné štandardy nielen v priemyselnom dizajne, ale aj v rade priemyselných prvkov. Nové produkty pre fitness boli predstavené produkty Hybrid Cycle a Ascent Trainer®. zdvihol lištu pre užívateľské skúsenosti s našimi modelmi ClimbMill; a postaral sa o detaily s našimi užívateľsky prívetivými motocykle. Motivovali sme a inšpirovali skupinový tréning s našim systémom Funkčné výcvik Connexus a Krankcycle® od Johnny G. Propagovali sme použitie nadmernej rúrkové konštrukcie v silných zariadeniach a vedieme priemyselnú rad s rozsiahlymi radmi sily Magnum a Varsity.

Matrix je dodávaná s najviac pripojenou konzolou 7xi, našou sieťou pre sledovanie tréningu - ktorá spája expanzívna zábavu s integrovanou funkčnosťou sledovania kondície - a komplexné silu portfólia, ktorá spĺňa najrôznejšie rozsah potrieb a podporuje zákazníkov v každej fáze ich fitness postup.

Výrobca: Řadit podle:
Běžecký pás MATRIX T7XE
cena bez dph od:2 148,- EUR
cena s dph od2 599,- EUR
Běžecký pás MATRIX MX-T5X
Cena bez DPH:1 449,- EUR
Cena s DPH1 753,- EUR
Bežecký pás MATRIX T3xe
cena bez dph od:1 750,- EUR
cena s dph od2 117,- EUR
MATRIX T7XI BIG LCD NETFLIX YOUTUBE NEW MODEL
cena bez dph od:1 631,- EUR
cena s dph od1 973,- EUR
Bežecký pás MATRIX MX-T3X
Cena bez DPH:1 185,- EUR
Cena s DPH1 434,- EUR
Eliptický trenažér Matrix Fitness E5X Elliptical Cross Trainer
cena bez dph od:1 153,- EUR
cena s dph od1 396,- EUR
MATRIX T7XI SMALL LCD
cena bez dph od:1 551,- EUR
cena s dph od1 877,- EUR
Rotoped Matrix U5x
ks
Cena bez DPH:632,- EUR
Cena s DPH765,- EUR
Eliptický trenažér MATRIX MX-E5X
cena bez dph od:986,- EUR
cena s dph od1 192,- EUR

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte