Matrix

Matrix fitness

Matrix fitness 

Matrix patrí medzi najvýznamnejšie a najrýchlejšie rastúce obchodné značky na svete. Kým náš nárast bol rýchly, nebolo to náhodné. Naša kultúra piktuje inovatívne myslenie, oceňuje nové myšlienky a hodnotí kreatívne riešenie problémov. V dôsledku toho sme obnovili návrhový štandard, o ktorý sa ostatní teraz snaží, a my sme dýchali nový život do priemyslu, kde sa zákazníkom každoročne ponúkajú rovnaké unavené výrobky tým, že spĺňajú potreby zákazníkov, ako nikto iný nemôže.

Vedúci kluby a fitness zariadenia po celom svete sa rozhodnú spolupracovať s nami, pretože Matrix dodáva. Ukazujeme našu silu v našej špičkovej kvalite: naše pásy vydržia dlhšie, naše motory beží hladko a poskytujeme celkové náklady na vlastníctvo, ktoré patria medzi najnižšie v odbore. Smart je o rozhraniach, ktoré sú optimalizované pre fitness prostredia, stacky s nízkou hmotnosťou, ktoré neobmedzujú pozornosť a neuveriteľnú pozornosť venovanú detailom na každom dotykovom bodu. Krásna? To je príbeh sám o sebe.

Prehodnotila sme priemyselné štandardy nielen v priemyselnom dizajne, ale aj v rade priemyselných prvkov. Nové produkty pre fitness boli predstavené produkty Hybrid Cycle a Ascent Trainer®. zdvihol lištu pre užívateľské skúsenosti s našimi modelmi ClimbMill; a postaral sa o detaily s našimi užívateľsky prívetivými motocykle. Motivovali sme a inšpirovali skupinový tréning s našim systémom Funkčné výcvik Connexus a Krankcycle® od Johnny G. Propagovali sme použitie nadmernej rúrkové konštrukcie v silných zariadeniach a vedieme priemyselnú rad s rozsiahlymi radmi sily Magnum a Varsity.

Matrix je dodávaná s najviac pripojenou konzolou 7xi, našou sieťou pre sledovanie tréningu - ktorá spája expanzívna zábavu s integrovanou funkčnosťou sledovania kondície - a komplexné silu portfólia, ktorá spĺňa najrôznejšie rozsah potrieb a podporuje zákazníkov v každej fáze ich fitness postup.

Výrobca: Řadit podle:
MATRIX stepper s5x
ks
Cena bez DPH:1 890,- EUR
Cena s DPH2 287,- EUR
Běžecký pás MATRIX T7XE
ks
Cena bez DPH:1 774,- EUR
Cena s DPH2 146,- EUR
 
Bežecký pás MATRIX T3xe
ks
Cena bez DPH:1 526,- EUR
Cena s DPH1 846,- EUR
Sleva13 536,- EUR
Původní cena15 382,- EUR
Rotoped MATRIX U7x
ks
Cena bez DPH:614,- EUR
Cena s DPH743,- EUR

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte