Nautilus Fitness

Nautilus Fitness

Nautilus Fitness

Nautilus je zlatým štandardom vo fitness a široko považovaný za zakladateľa modernej komerčné telocvične. V roku 1970 Nautilus pretvoril fitnes, včleňovala dizajn Nautilus cam cez širokú škálu výcvikových zariadení. Nautilus dnes slúži svojim zákazníkom prostredníctvom maloobchodu, plniaci svoju tradíciu excelentnosti tým, že vyrába kardio a silové riešenie pre domácnosti.

Nautilus je o výkone. Kompletná sada kardio zariadenia pre intenzívny krížový tréning, beh alebo cykloturistiku je Nautilus jasnou voľbou určených športovcov, ktorí trénujú, sledujú a dosahujú na vyššej úrovni a očakávajú, že ich vybavenie urobí to isté. Stelesnením všetkého, čo vážny konkurent hľadá z kardio režimu doma, Nautilus vás aktívne vyzýva, aby ste dosiahli svojho osobného úspechu.

Školenie doma neznamená výcvik sám. Nautilus vám pomôže nájsť svoju hranicu tým, že vás prepojí s vašimi osobnými údajmi, štatistikami tréningu, virtuálnymi trénermi, výcvikovými kamarátov - dokonca aj bežnými a cyklistickými traťami po celom svete. Naša aplikácia prakticky ukladajú osobný tréner na vašu stranu, udržujú vám poctivosť s vašou metrikou a vysokú spokojnosť s výsledkami. Zvýšte svoju hru, udrite svoj krok a zatlačte svoje limity Nautilus.

Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte