Repasované fitness strojov

Repasované fitness strojov

Repasovanie - Na objednávku repasujeme Váš fitness stroj alebo aj motor alebo akýkoľvek náhradný diel všetko sa zárukou.Repas obsahuje kompletný veľký servis a kompletné odskúšanie technikom v servisnom centru.Výměna opotrebovaných dielov (ložiská, doska, uhlíky, elektronika, doplnenie mazacieho vosku atď..

PREDAJ REPASOVANÝCH FITNESS STROJOV.

Naša spoločnosť ponúka repasované Repasované fitness stroje rôznych značiek .Zaměřujeme sa ako na cardio zonu tak i funkčné zonu. Repasujeme fitness stroje domáce aj profesionálne.

POUŽITÝ PROFI Repasované fitness stroje od popredných svetových výrobcov U AMERICKÝCH PRÍSTROJOV SA VŽDY IDE O EURÓPSKEJ VERZIA 10 - 30% z pôvodných cien! 

Repasované fitness stroje obsahujú   kompletný veľký servis a kompletné odskúšanie technikom v servisnom centre. Výmena opotrebovaných dielov (ložiská, doska, uhlíky, elektronika, doplnenie mazacieho vosku atď ....)

Repasované fitness stroje neobsahujú   (možno za príplatok): výmena gumového behúňa - kurta, výmena motora, výmena riadiacej jednotky, zmena farby, výmena tlačidiel, atď ...

Záruka je na 6 mesiacov na prevádzku a celková na 12 mesiacov  - nevzťahuje sa na časti podliehajúce opotrebeniu (motor, uhlíky, ložiská, kurta - behúň, doska pod pásom, madlá a snímače, promačkání tlačidiel atď ....) 
Avšak sú to stroje PROFESIONÁLNE takže vydrží naozaj veľa, to môžeme garantovať.

VYKUPUJÚ ROZBITÉ FITNESS STROJA. VYKUPUJEME D ELAM PROTIÚČTY.

Repasované fitness stroje a údržba fitness strojov vrátane záručných a po záručných opráv. 

Ponúkame kompletný Fitness servis - po záručnej opravy, riešime problémy klientov, poskytujeme informačný servis pred kúpou či po kúpe stroja od iného predajcu. Servisné činnosť poskytujeme tak na základe servisnej zmluvy - pre stálych zákazníkov, tak aj bez nutnosti servisnej zmluvy. Stroje, ktoré ponúkame sú vždy v garantovanom stave a zaručujeme k nim všetok servis od dopravy, inštaláciu až po servis a poradenstvo.

Vaša otázka

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Vaša otázka:*
opiště kód:* antispam
     vice informaci
prejete si zasilat novinky mailem ?
Kontakty

Fitness Pohotovost .cz

739 767 387   fitkompany@gmail.com

IČO:  71276742

Dílna:  Zengrova 131, Kolín IV, 280 02 Kolín

Copyright © fitnesspohotovost.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte