cyklotrenažéry

cyklotrenažéry

cyklotrenažéry

Vybrať si cyklotrenažér je možné podľa budúcej záťaže i podľa toho, aké funkcie od neho očakávate. S niektorými môžete jazdiť aj po svojich obľúbených trasách.
Naozaj chytré cyklotrenažéry
Ak uvažujete o kúpe rotopede, potom sa môžete rozhodnúť podľa niekoľkých možných kritérií. Jedným z nich bude určite aj záťaž, ktorú na seba chcete uložiť.
    • Ak máte v úmysle podrobiť svoje telo naozaj tvrdému tréningu, potom je vhodný cyklotrenažér BH Fitness Super DUKE POWER.
    • Okrem nekompromisného "trénera" získate aj maximálny pocit realizmu.
Z hľadiska záťaže patria k bežným tréningovým pomôckam tohto typu napríklad cyklotrenažér I. SPADA RACING. Nájdete u neho nielen klasické programy, ale môžete využiť pri cvičení tabliet alebo chytrý telefón.
    • Iste tiež uvítate napríklad aplikáciu Kinomap.
    • Tá Vám umožní ako premietať a teda aj jazdiť nafilmované trasy, tak i možnosť natočiť trasu vlastné v prírode.
K úplným špičkám sa radí cyklotrenažér SPINNER S-TRC RAD S. Je možné ho využiť ako v domácich podmienkach, tak aj pre potreby posilňovní a športových centier. Veľkou výhodou je predovšetkým tichý chod, ktorý je dosiahnutý vďaka inovovanej brzde a pozdĺžne drážkovaným remeňom.

Výrobca: Řadit podle:
Cyklotrenažér SportsArt C53U Upright Bike
Cena bez DPH:237,- EUR
Cena s DPH287,- EUR

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte