Veslárske trenažéry

Veslárske trenažéry

Veslárske trenažéry

Trenažéry, ktoré simulujú veslovanie, môžu byť pomocníkom pre vrcholových športovcov i pre pacientov, ktorí potrebujú vhodnú rehabilitáciu chrbta.
Veslovací trenažér nielen pre profesionálov
Veslárske trenažéry nemusia slúžiť len pre tréning milovníkov vodných športov. Môžu byť skvelou rehabilitačné pomôckou.
    • Pre začiatočníkov a užívateľov, ktorí sú obmedzení priestorom, je najvhodnejším strojom VESLOVACÍ trenažér BH FITNESS AQUO, ktorý sa dá zložiť.
Pre vytrvalostný tréning je určený VESLOVACÍ TRENAŽÉR BH FITNESS VARIO PRO s programovateľným počítačom a pojazdovú lištou s vyššie položenou sedačkou pre ľahšie nasadanie a zdvíhanie sa zo sedačky. Veslovanie je na rozhraní medzi silovým a aeróbnym športom.
    • Profesionálne VESLOVACÍ TRENAŽÉR LK5200 so vzduchovým brzdným systémom je vhodný pre najnáročnejšieho užívateľa. Tento moderný trenažér je jediný, u ktorého sa dá regulovať záťaž priamo v madle. Pojazd anatomické sedačky je konštruovaný tak, aby nemohlo dôjsť k akémukoľvek bolestivému poraneniu prstov. Inováciou prešli tiež pedále a uchytenie nôh. VESLOVACÍ TREANŽÉR LK5200 zaberie menej priestoru a nevyžaduje žiadnu náročnú údržbu.

Výrobca: Řadit podle:
Veslovací trenažér KETTLER COACH E
Cena bez DPH:451,- EUR
Cena s DPH546,- EUR
Sleva337,- EUR
Původní cena884,- EUR

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte