Klby- fitness výživové doplnky stravy

Kĺby Kvalitné doplnky stravy im totiž nielen vrátia ich prirodzenú pohyblivosť, v prípade potreby pohybe navráti aj prirodzenú bezbolestnosť. Investovať sa oplatí do takých doplnkov, ktoré obsahujú látky, ktoré sa v kĺbových chrupavkách vyskytujú pri

Klby- fitness výživové doplnky stravy

Aj o kĺby je treba starať, venovať im potrebnú pozornosť a nezabúdať na prevenciu. Pri športe, či už amatérskom alebo vrcholovom to platí dvojnásobne.
Kĺby sú dôležitou súčasťou nášho tela a zvýšená fyzická aktivita by mala byť kompenzovaná kvalitné a preverenú kĺbovou výživou.
Účinné doplnky stravy, ktoré sú určené práve pre správnu funkciu kĺbov a tým aj celého pohybového aparátu, by mali byť zdrojom látok, ktoré sa v kĺbových chrupavkách vyskytujú úplne prirodzene. Účinok takýchto doplnkov je potom ten najlepší možný, pretože je pre telo prirodzený.
Ak ste podcenili prevenciu, alebo ste v rekonvalescencii, potom aj pre vás sú tieto špeciálne doplnky viac než vhodné.
Čím skôr ich začnete užívať, tým skôr pocítite ich efekt. Kĺby vyživí, zregenerujú, zvýši rozsah ich pohybu, prípadne uľaví od nepríjemného pocitu pri pohybe a záťaži. Nepodceňujte starostlivosť o vaše kĺby, problémy s kĺbmi totiž nerieši zďaleka len seniori.
ARTHROFIT FORTE je kĺbová výživa - doplnok stravy v práškovej forme -

FOOD GRADE. Obsahuje látky prirodzene sa vyskytujúce v kĺbovej chrupavke

Výrobca: Řadit podle:
ARTHROFIT FORTE kĺbová výživa
ks
Cena bez DPH:26,- EUR
Cena s DPH31,- EUR

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte