Klby

Klby

Klby

Na to, aby vás trápili problémy s kĺbmi, nemusíte byť práve vrcholový športovec. Často sú tieto problémy spojené nielen s vekom, ale môžu byť dané tiež geneticky. Ak navyše aktívne športujete, alebo je vaše telo vystavené inej fyzickej záťaži, môže byť len otázkou času, než na vlastnej koži pocítite nepríjemné pocity pri pohybe.
Problémy s kĺbmi možno pritom veľmi dobre riešiť. Všeobecne platí, že čím skôr začnete, tým menšie starosti vás čakajú a tým lepší výsledok dosiahnete. Preto nepodceňujte ani prevenciu, tá totiž býva najúčinnejšie. Produktov, ktoré majú vaše kĺby ochrániť a zregenerovať je celý rad.

Najúčinnejšie sú však bezpochyby tie, ktoré obsahujú nielen kolagén, glukosamín a chondroitín, ale sú doplnené aj o vitamíny aj minerálne látky. Tie sa totiž významne podieľa na ich celkovej efektivite. Starajte sa o vaše kĺby s pomocou kvalitných doplnkov stravy, čoskoro sa tak znovu budete pohybovať bez ťažkostí.

Výrobca: Řadit podle:
ARTHROFIT FORTE kĺbová výživa
ks
Cena bez DPH:26,- EUR
Cena s DPH31,- EUR
ARTHRO FIT tablety
ks
Cena bez DPH:10,- EUR
Cena s DPH12,- EUR

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte