počet položiek: 0 0,- EUR

Stimulanty

Stimulanty

Stimulanty

Stimulanty podporujú nielen psychický, ale tiež fyzický výkon. Stimulujú organizmus, ktorý naštartujú na podávanie lepších výsledkov.
Z toho dôvodu ich využívajú aj športovci, pre ktorých je podanie kvalitného fyzického výkonu hlavným motorom ich športovej činnosti.
Telo ich látok využíva okrem iného k zvýšeniu a udržanie koncentrácie a povzbudenie mozgovej aktivity.

Možnosti ich využitia sú teda veľmi komplexné. Stimulanty, ktorých využívajú športovci, fungujú jednoducho povedané následne. Látky v nich obsiahnuté spôsobí intenzívnejšie prekrvenie svalov, čím zároveň vytvoria ideálne podmienky svalovým bunkám.

Tie potom s touto pomocou dokážu efektívnejšie využívať živiny. Navyše prispievajú k spaľovaniu tukov. Ak sa vám do tréningu niekedy tak úplne nechce, sú stimulanty skvelou možnosťou ako si dopomôcť k chýbajúce chuti trénovať a citeľne si navýšiť prísun energie. Sú doplnkom stravy a ich užívanie je najefektívnejší pred, prípadne počas samotného tréningu.

Výrobca: Řadit podle: Zobrazení:
TRIBULUS TERRESTRIS tablety (kotvičník zemný) TRIBULUS TERRESTRIS tablety (kotvičník zemný)
Nut47
13,- EUR15,- EURbez DPHs DPH
N-BOOSTER FORTE profesionálne vyvinutý suplement N-BOOSTER FORTE profesionálne vyvinutý suplement
Nut44
12,- EUR14,- EURbez DPHs DPH
N-BOOSTER FORTE POMARANČ N-BOOSTER FORTE POMARANČ
Nut45
12,- EUR14,- EURbez DPHs DPH
N-BOOSTER FORTE JAHODA N-BOOSTER FORTE JAHODA
Nut46
12,- EUR14,- EURbez DPHs DPH

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte