počet položiek: 0 0,- EUR

energia

energia

energia

Bez energie nefunguje nič, takže ani vaše telo. Pokiaľ chcete športovať a cítite nedostatok energie, máte veľký problém. Ale aj ten ide našťastie celkom jednoducho vyriešiť. Chýbajúce energia je totiž znakom chýbajúcich bielkovín, sacharidov, aminokyselín, minerálov a vitamínov.
Pri fyzickej záťaži je logicky potrebné starať sa o telo tiež zvnútra. To je totiž vystavené zvýšeným nárokom, ktoré sú vždy spojené aj so stresom, takže všetky vyššie menované látky tiež rýchlejšie spotrebúva. Okrem pestrej stravy je tak potrebné dodávať živiny a vitamíny ešte doplnkovú cestou.

Nebráňte sa náročných tréningov, ani podávanie dlhodobého fyzického výkonu. Len majte po ruke kvalitné produkty, ktoré sa postarajú o to, aby vám energia nechýbala. Bude sa vám nielen oveľa lepšie športovať, ale nebude vám chýbať ani chuť a nálada na šport. Zvláštne výživa v podobe sacharido - proteínovej zmesi je skvelou možnosťou, ako sa naštartovať na ďalšie náročné tréningy.

Výrobca: Řadit podle: Zobrazení:
GAIN MAX PROTEIN 30 GAIN MAX PROTEIN 30
Nut48
9,- EUR11,- EURbez DPHs DPH
GAIN MAX PROTEIN 30_ICE COFFE GAIN MAX PROTEIN 30_ICE COFFE
Nut49
9,- EUR11,- EURbez DPHs DPH
GAIN MAX PROTEIN 30 _JAHODA GAIN MAX PROTEIN 30 _JAHODA
Nut50
9,- EUR11,- EURbez DPHs DPH
GAIN MAX PROTEIN 30 _CITRÓN GAIN MAX PROTEIN 30 _CITRÓN
Nut51
9,- EUR11,- EURbez DPHs DPH
SPEED RECOVERY regenerační nápoj SPEED RECOVERY regenerační nápoj
Nut53
8,- EUR10,- EURbez DPHs DPH
SPEED RECOVERY FRESH FRUIT SPEED RECOVERY FRESH FRUIT
Nut54
8,- EUR10,- EURbez DPHs DPH
SPEED RECOVERY POMARANČ SPEED RECOVERY POMARANČ
Nut55
8,- EUR10,- EURbez DPHs DPH

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte