Kreatíny

Kreatíny

Kreatíny

Kreatíny majú široké využitie nielen v oblasti športu. Slúži totiž celému telu, navyše prirodzene zvyšujú fyzickú výkonnosť a pritom nemajú žiadne škodlivé účinky.

Dá sa povedať, že sú nielen prínosom, ale aj nevyhnutnosťou pre všetkých športovcov. S ich pomocou môžete trénovať intenzívnejšie a dosiahnuť tak rýchlejších a viditeľnejších výsledkov.

Budú sa vám hodiť, či už sa venujete fitness, kulturistike, atletike, futbalu, tenisu, alebo napríklad radi plávate. Na forme športu nezáleží, pomáhajú pri každej fyzickej aktivite. Podporí vás pri podávaní maximálnych svalových výkonov aj tréningoch vykonávaných opakovaním niekoľkých sérií s využitím svalovej hmoty atd.Kreatiny Dodáva telu energiu, ktorú by pri dlhšom tréningu nemalo.

Tak ako väčšina kvalitných doplnkov stravy majú aj kreatíny hneď niekoľko prínosných vlastností. Nielen, že zlepšujú fyzickú silu a výkonnosť, pozitívne ovplyvňujú regeneráciu organizmu a podieľa sa aj na lepšiu funkciu mozgu.

Výrobca: Řadit podle:
CREATINE MONOHYDRATE čistý kreatin
ks
Cena bez DPH:11,- EUR
Cena s DPH14,- EUR

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte