Kŕče - výživové doplnky stravy

Kŕče spôsobuje viac faktorov, tými najpodstatnejšími sú však nízka hladina minerálov v organizme.

Kŕče - výživové doplnky stravy

Každý športovec si veľmi dobre vybaví bolesť, ktorú spôsobujú kŕče. Sval alebo svaly sa nekontrolovane a veľmi bolestivo stiahnu a výsledkom sú neslávne známe a nenávidenej kŕče. Veľmi často sa tak deje u svalov, ktoré spájajú kĺby. Výnimkou však nie sú ani kŕče v rukách, na prstoch pri nohe, u brušných svalov atď.
Často až neznesiteľná bolesť trvá od niekoľkých sekúnd po minúty. Kŕče spôsobuje viac faktorov, tými najpodstatnejšími sú však nízka hladina minerálov v organizme, nedostatočná hydratácia a v neposlednom rade aj únava.

Predchádzať vzniku kŕčov je samozrejme možné. Veľmi účinne funguje cielené dodávanie minerálov, ku ktorým patrí draslík i horčík. Tie totiž podporujú tonizáciu svalov a zároveň sa podieľajú na zníženie únavy a vyčerpania organizmu.

Vznik kŕčov síce nemožno predvídať, je však možné im efektívne predchádzať. Netreba strániť sa vytrvalostným športom, stačí vyhľadať kvalitné produkty určené športovcom a ľuďom so zvýšenou fyzickou záťažou. Kŕče sa tak pre vás stanú len nepríjemnú spomienkou.

Výrobca: Řadit podle:
Kalium & MAGNESIUM s pomarančovým extraktom
ks
Cena bez DPH:8,- EUR
Cena s DPH10,- EUR

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte