počet položiek: 0 0,- EUR

Imunita

Imunita

Imunita

Imunitný systém dostáva v dnešnom čase výhodu zo všetkých strán. Vysoké nároky v práci, starostlivosti o domácnosť, bežné denné starosti, stres, nepriaznivé ročné obdobie, ale aj fyzická záťaž. Všetko sú faktory, ktoré musia imunitu neustále zvládať. Keď sa jedná o viac vecí naraz, je takmer isté, že si s touto záťažou telo samo dlhodobo neporadí.
Nie je preto lepšia voľba, než organizmu pomáhať skutočne efektívne a nespoliehať sa na alternatívne a netestovanej metódy. Kolostrum a zmes vitamínov sú tými pravými spojencami, ktoré imunitu ocenia.

S ich pomocou únava a vyčerpanie stráca, nahrádza ich príval energie a chuť opäť žiť plnohodnotný život. Nechcete si vybrať medzi rodinou, prácou a športom.

Žite naplno, robte čo treba a čo vás baví. Dajte priestor doplnkom stravy, ktoré skutočne fungujú. Využite prírodné látky, ktoré sú v produktoch zachované a môžu poskytnúť vášmu telu všetko potrebné kedykoľvek budete cítiť, že je to nutné.

Výrobca: Řadit podle: Zobrazení:
COLOSTRUM kapsule COLOSTRUM kapsule
Nut58
18,- EUR21,- EURbez DPHs DPH
MULTIVITAMINUM powder s pomarančovým extraktom MULTIVITAMINUM powder s pomarančovým extraktom
Nut60
9,- EUR11,- EURbez DPHs DPH
MULTIVITAMINUM MULTIVITAMINUM
Nut61
9,- EUR11,- EURbez DPHs DPH
MULTIVITAMINUM powder s pomarančovým extraktom MULTIVITAMINUM powder s pomarančovým extraktom
Nut59
6,- EUR8,- EURbez DPHs DPH

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte