Imunita

Imunita

Imunita

Fungujúci imunitný systém potrebuje každý. Ak navyše športujete a pravidelne trénujete, je pre vaše fungovanie posilnená imunita absolútne nevyhnutná. Imunita nie je v ohrození iba v zimných mesiacoch, kedy na nás útočia vírusy a iné choroby.
Sport je spojený so záťažou, dosahovanie maximálnych športových výkonov sa často spája so zvýšenou mierou stresu. Nielen telo, ale aj psychika má vplyv na fungovanie imunity. Preto je treba takto zaťažovanú a často oslabenú imunitu cielene posilňovať a organizmu tak nedovoliť stratiť potrebnú obranyschopnosť.

Samotná, aj keď pestrá strava je v tomto ohľade často nedostatočnú. Vyčerpanie organizmu v nadväznosti s oslabenou imunitou možno veľmi účinne predchádzať. Napríklad colostrum obsahuje všetky potrebné imunitné látky, ktoré odovzdáva matka svojmu dieťaťu v mledzive.

Tieto látky sú natoľko účinné, že imunitný systém nielen naštartujú, ale aj dlhodobo posilňujú. Účinok je navyše takmer okamžitý. Tzv. kravské kolostrum je zložením najbližšie tomu ľudskému a má doslova zázračné účinky, navyše možno užívať celoživotne.

Výrobca: Řadit podle:
COLOSTRUM kapsule
ks
Cena bez DPH:18,- EUR
Cena s DPH21,- EUR

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte