Energia

Energia

Energia

Energia niekedy chýba každému. Pocit, že nemáte na nič silu, nič sa vám nechce, pozná občas určite každý. Možno vám energia chýba v bežnom živote, v práci sa nemôžete sústrediť, ste bez nálady. V prípade, že sa navyše venujete športu, či už voľnočasovú alebo vrcholovo, chcete tyhle stavy určite riešiť čo najrýchlejšie.

Potom je múdre využiť doplnkové prostriedky, ktoré sú pre tieto situácie doslova vyrobené na mieru. Keď telu chýbajú dôležité látky, či už v dôsledku nadmerného stresu, fyzickej záťaže alebo napríklad oslabenej imunity, je potrebné tento stav riešiť.

Podcenenie pocitu chýbajúcej energie totiž vedie len k jeho postupnému prehlbovaniu. Telo chýba živiny, vitamíny či minerály. Možno má nedostatok všetkého, dosť možno mu k tzv. Nakopnutie postačí len málo. Skúste pre začiatok prípravky, ktoré obsahujú extrakt z ginkgo biloby.

Tá podporuje nielen celkovú koncentráciu, ale zlepšuje pamäť a prospieva mozgovej činnosti. Nie nadarmo sa hovorí, že základ všetkého je v hlave.

Výrobca: Řadit podle:
GINKGO BILOBA
ks
Cena bez DPH:7,- EUR
Cena s DPH9,- EUR

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte