počet položiek: 0 0,- EUR

Chia kaše

Chia kaše

Chia kaše

Chia kaša ovsená je ideálnou súčasťou jedálnička pre všetkých, ktorých cieľom je zdravý životný štýl. Spríjemní vaše rána, spestrí váš dopoludňajšie aj popoludňajšie čas a nemusíte sa jej zriekať ani večer.

Aby bola pre telo skutočným prínosom, neobsahuje žiadne umelé sladidlá, pridanú sacharózu, fruktózu ani glukózo-fruktózový sirup. Nenájdete v nej dokonca ani palmový tuk. Výroba chia kaša je v súlade s modernou metódou, ktorá je navyše unikátny. Celé zrná ovsa sú pri nej spracovaná tak, aby telo dokázalo využiť všetky užitočných látok, ktoré ovos ponúka. Chia kaša z radu fit línie je preto bohatá na sacharidy, bielkoviny, nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny a minerálne látky. Vyvážená životospráva by mala byť prirodzenou súčasťou našich životov.

S chia kaší pre vás bude ľahké byť fit. Je to ideálne a predovšetkým zdravá desiata, ktorú môžete mať po ruke vždy, keď dostanete hlad alebo napríklad len chuť na niečo dobré.

Výrobca: Řadit podle: Zobrazení:
Chia POWER KAŠA Chia POWER KAŠA
Nut73
3,- EUR4,- EURbez DPHs DPH
Chia POWER KAŠA KOKOSOVÁ Chia POWER KAŠA KOKOSOVÁ
Nut74
3,- EUR4,- EURbez DPHs DPH
Chia POWER KAŠA ČOKOLÁDOVÁ Chia POWER KAŠA ČOKOLÁDOVÁ
Nut75
3,- EUR4,- EURbez DPHs DPH
Chia POWER KAŠA škoricová Chia POWER KAŠA škoricová
Nut76
3,- EUR4,- EURbez DPHs DPH

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte