Chia kaše

Chia kaše

Chia kaše

Chia kaša ovsená je ideálnou súčasťou jedálnička pre všetkých, ktorých cieľom je zdravý životný štýl. Spríjemní vaše rána, spestrí váš dopoludňajšie aj popoludňajšie čas a nemusíte sa jej zriekať ani večer.

Aby bola pre telo skutočným prínosom, neobsahuje žiadne umelé sladidlá, pridanú sacharózu, fruktózu ani glukózo-fruktózový sirup. Nenájdete v nej dokonca ani palmový tuk. Výroba chia kaša je v súlade s modernou metódou, ktorá je navyše unikátny. Celé zrná ovsa sú pri nej spracovaná tak, aby telo dokázalo využiť všetky užitočných látok, ktoré ovos ponúka. Chia kaša z radu fit línie je preto bohatá na sacharidy, bielkoviny, nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny a minerálne látky. Vyvážená životospráva by mala byť prirodzenou súčasťou našich životov.

S chia kaší pre vás bude ľahké byť fit. Je to ideálne a predovšetkým zdravá desiata, ktorú môžete mať po ruke vždy, keď dostanete hlad alebo napríklad len chuť na niečo dobré.

Výrobca: Řadit podle:
Chia POWER KAŠA
ks
Cena bez DPH:3,- EUR
Cena s DPH4,- EUR
Chia POWER KAŠA KOKOSOVÁ
ks
Cena bez DPH:3,- EUR
Cena s DPH4,- EUR
Chia POWER KAŠA ČOKOLÁDOVÁ
ks
Cena bez DPH:3,- EUR
Cena s DPH4,- EUR
Chia POWER KAŠA škoricová
ks
Cena bez DPH:3,- EUR
Cena s DPH4,- EUR

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte