počet položiek: 0 0,- EUR

Spaľovače

Spaľovače

Spaľovače

Spaľovače sú v spojení so zdravým a aktívnym životným štýlom skvelým prostriedkom, s ktorého pomocou podporíte fungovanie metabolizmu, efektívne stimulujete organizmus a skvele sa osvedčili aj v boji s únavou.Jejich toľko vyhľadávané vlastnosti získavajú predovšetkým vďaka obsiahnutým extraktom z rastlín a ďalším pridaným účinným látkam.
K tým najčastejšie patrí napríklad L-Carnitín, chróm i kofeín. Ich primárnou funkciou, ostatne ako vyplýva z ich názvu, je zefektívnenie spaľovania.
Podieľajú sa tiež na využiteľnosti tukov v našom organizme, zvyšujú spotrebu energie. Pri ich užívaní je dobré vedieť, že neslúži ako náhrada jedla. Sú jeho doplnkom.
Aby spaľovače plnili svoju funkciu podľa našich predstáv, je potrebné venovať komplexnú pozornosť životospráve, pohybu, nezabúdajme však ani na pravidelný odpočinok. Vyskúšajte spaľovače a ich účinky. Určite ich využijete vo svoj prospech. Trénujte, športujte a podávajte špičkové výkony.

Výrobca: Řadit podle: Zobrazení:
SLIM FIT - Fat Burner SLIM FIT - Fat Burner
Nut78
8,- EUR10,- EURbez DPHs DPH
CARNITINE TABS Karnitin v tabletách. CARNITINE TABS Karnitin v tabletách.
Nut77
7,- EUR8,- EURbez DPHs DPH

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte