Spaľovače

Spaľovače

Spaľovače

Spaľovače sú v spojení so zdravým a aktívnym životným štýlom skvelým prostriedkom, s ktorého pomocou podporíte fungovanie metabolizmu, efektívne stimulujete organizmus a skvele sa osvedčili aj v boji s únavou.Jejich toľko vyhľadávané vlastnosti získavajú predovšetkým vďaka obsiahnutým extraktom z rastlín a ďalším pridaným účinným látkam.
K tým najčastejšie patrí napríklad L-Carnitín, chróm i kofeín. Ich primárnou funkciou, ostatne ako vyplýva z ich názvu, je zefektívnenie spaľovania.
Podieľajú sa tiež na využiteľnosti tukov v našom organizme, zvyšujú spotrebu energie. Pri ich užívaní je dobré vedieť, že neslúži ako náhrada jedla. Sú jeho doplnkom.
Aby spaľovače plnili svoju funkciu podľa našich predstáv, je potrebné venovať komplexnú pozornosť životospráve, pohybu, nezabúdajme však ani na pravidelný odpočinok. Vyskúšajte spaľovače a ich účinky. Určite ich využijete vo svoj prospech. Trénujte, športujte a podávajte špičkové výkony.

Výrobca: Řadit podle:
SLIM FIT - Fat Burner
ks
Cena bez DPH:8,- EUR
Cena s DPH10,- EUR
CARNITINE TABS Karnitin v tabletách.
ks
Cena bez DPH:7,- EUR
Cena s DPH8,- EUR

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte