Jednou z najdôležitejších súčastí každej posilňovne alebo telocvične je vhodná podlaha. Musí byť z takého materiálu, ktorý vyhovuje všetkým požiadavkám.
V telocvični je najdôležitejšie podlaha
Ak uvažujete o inováciu zariadení Vašej posilňovne, potom máte v oblasti podlahových materiálov skutočne široké možnosti. V športových centrách aj súkromných posilňovniach a telocvičniach sa veľmi dobre uplatňujú fitness-podlahy, ktoré zaistia ideálne prostredie pre bežný kondičný tréning aj pre vrcholových športovcov.
 Gumové dosky vynikajú vysokou odolnosťou aj schopnosťou redukovať vo veľkom meradle nárazy a pády telocvičného náčinia (činiek, lôpt).
 Raz variantom je podlahová doska pre voľnú pokládku a druhou možnosťou sú modulárne gumové dlaždice, z ktorých si môžete zložiť ľubovoľne rozmernú fitness podlahu.
Okrem gumeného materiálu sa využíva aj plast. A to pri výrobe vysoko odolných plastových podlahových dlaždíc. Fitness-podlaha z uvedených materiálov nielen, že spríjemní cvičenie, ale tiež ju oceníte pri nutné údržbe.

Výrobca: Řadit podle:

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte