Vacu power

VACU POWER

VACU POWER je podtlaková terapia pôsobiaca v hermeticky uzatvorenej skořepine, ktorá sa zameriava na efektívne spaľovanie tukových tkanív v kritických oblastiach tela, ďalej ovplyvňuje odstraňovanie vody a všetkých škodlivých látok z tela.

V konečnom efektu dochádza k zlepšeniu látkovej výmeny, vyhladzuje kožu, znižuje celulitídu a veľmi rýchlo a systematicky zbytočne zbytočne centimetre v požadovaných oblastiach.

prázdna sila
AKTIVNÍ PROCHÁZKOU V PODTLAKU
sa zlepšuje cirkulácia krvi
zrychluje se činnost lymfatického systému (lepší odvodení metabolických produktů z těla)
aktivizuje se spaľovaním tukových tkanív
eliminuje se celulitida
redukují se přebytečné centimetry v pase, bocích a hýždích
jemne a nenásilne sa modeluje postava
odstraňuje se otoky končetin
zlepšuje fyzickú výkonnosť a kondíciu
vyhlazuje sa kožou (lepším zásobovaním minerálmi, vitamínmi, enzýmami a kyslíkom, čo veľmi pôsobivo pôsobí proti "oranžovému koži")
vákuové foto foto
Vákuový výkon - jedná sa o rovnaký systém, ako je Vacu well, pričom Vacu power sa stáva intenzívnejším cvičením a vyšším spaľovaním nadbytočného tuku. Je vhodný najmä pre typy ľudí s vyššou hmotnosťou a pre tých, ktorí chcú svojim vlastným cvičením intenzivneji znižovať. Veľmi vhodná je kombinácia oboch zariadení, príjemná prehliadka a intenzívna práca v podtlaku.

Výrobca: Řadit podle:
 
Vacu power 3000
ks
Cena bez DPH:476,- EUR
Cena s DPH576,- EUR
Sleva5 450,- EUR
Původní cena6 025,- EUR

© fitnesspohotovost.sk

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte